1
1
Strona główna
O firmie
Oferta
AKUMULATORY KWASOWE
ROZRUCHOWE OGNIWA STACYJNE i TRAKCYJNE
Serwis
Kontakt
Certyfikaty
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie
w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
a w soboty od 8.00 do 13.00
SERWIS AKUMULATORÓW SAMOCHODOWYCH
Sprzedawcy AKROS Sp. z o.o. obsługujący poszczególne punkty sprzedaży detalicznej posiadają stosowne certyfikaty producentów akumulatorów firm TAB, BANNER, CENTRA, VARTA, JENOX upoważniające do załatwiania reklamacji w imieniu producentów. Usprawnia to znacznie czynności serwisowe i skraca do minimum okres rozpatrywania i ostatecznego załatwiania reklamacji.
WARUNEK: Reklamowany akumulator musi być dostarczony czysty do punktu sprzedaży oraz w stanie pełnego naładowania. Punkt sprzedaży detalicznej zgłasza reklamację bezpośrednio właściwemu sprzedawcy.

Reklamacje mogą być zgłaszane również pod numery telefonów:
     (25) 797 01 56
fax.(25) 797 03 09
SERWIS BATERII TRAKCYJNYCH
Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów zapewni Państwu szybki serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Firma posiada transport samochodowy, który umożliwia dojazd serwisanta w ciągu 4 dni. Jeśli jest możliwe to usterka usuwana jest przez serwisanta u użytkownika baterii. Gdy usunięcie usterki wymaga użycia specjalistycznego sprzętu to wówczas bateria przewożona jest do producenta i po naprawie odwożona użytkownikowi. Czas trwania tej naprawy nie przekracza 10 dni.


Zgłoszenia prosimy składać faksem
na numer:
   (25) 797 03 09
lub telefonicznie:
   (25) 797 01 56
akros_spzoo@autograf.pl